Alışveriş Sepetim
32,532
34,819

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yaz aylarında giyim alanında hepimizin aradığı başlıca kriterler rahatlık ve ferahlıktır. Ülkemizde yaz ayı, dünyanın pek çok yerine nazaran en güzel şekilde yaşanır. Siz de yaz aylarına girerken rahat ve ferah bir  tişört arıyorsanız Karadeniz Bazaar sizin için tam olarak en doğru yer. Kendine özgü tasarımlarıyla sizi farklı kılacak onlarca tişört modelleri web sitemizde sizin için bekliyor.
Kaliteli Kumaş ve Özel Tasarımlı tişört Modelleri
Karadeniz Bazaar, size en özel tasarımlarıyla birlikte kaliteli ürün fırsatı da beraberinde getiriyor. Yazlık alanında kendimizi iddialı bulduğumuzu söylememiz gerekiyor. Rahat tişörtler, gün içinde hareketlerinizi kısıtlamayacak şekilde üretilirken, ferah tişört modelleri ise yaz aylarında sizi bunalmaktan kurtarıcı bir rol oynayacak.
Birbirinden Güzel Çeşitler
Karadeniz Bazaar olarak yazlık tişört konusunda çeşitliliğimizi bol tuttuk. Bu sebeple aradığınız yazlık modeli ilk ürünlerde görülmez ise bile tüm ürünlere bakmanız sonucunda kesinlikle bulacaksınız. Aynı zamanda bu çeşitlilik ile harika bir müşteri deneyimine ulaşmayı amaçladık. Aradığınız ürün yazlık tişört  ise tam olarak doğru yerdesiniz!
 
Güvenli ödeme
Güvenli Kargo
Değişim
Uygun Fiyatlar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.