Alışveriş Sepetim
33,12
36,028

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Kış mevsimi ülkemizde oldukça soğuk geçer. Bu havalardan korunmak için giyeceğimiz elbiselere dikkat etmeliyiz. Bu elbiselerde öncelikli kaliteyi aradıktan sonra ne kadar sıcak tuttuğuna ve ne kadar rahat olduğuna bakmalıyız. Kaliteli ürünlerle birlikte sizi her mevsim zinde tutan Karadeniz Bazaar, sweatshirt  modelleri ile karşınızda.
Kışlık Ürün Çeşitliliği
Kışlık giyim ürünlerine yeni bir soluk getiren Karadeniz Bazaar, sizi kış aylarında hem sıcak tutacak hem de bunaltmayacak bir çeşitlilik ile karşınızda. Karadeniz Bazaar, ürün yelpazesindeki onlarca farklı çeşitten herhangi birini seçip satın aldığınızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizin de farkında olacaksınız. Sizin yapmanız gereken ise güle güle kullanmak olacak.
Kaliteli Ürün Özel Tasarımlarla Buluştu
Karadeniz Bazaar olarak kaliteli ürünü özel tasarımlarla buluşturma amacımıza ulaştık. Kış aylarında sizin en büyük yardımcınız olan kışluk  modellerini bir çatı altında toplayıp üzerine giyerken mutlu hissedeceğiniz tasarımlar ile donattık. Giyenleri dışarı farklı bir hava ile çıkartan bu kapüşonlu  modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz!
Güvenli ödeme
Güvenli Kargo
Değişim
Uygun Fiyatlar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.