Alışveriş Sepetim
32,532
34,819

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Bebeğiniz için aradığınız kalitelibebek zıbınlarını Karadeniz Bazaar’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle 0-3 aylık (yeni doğan) bebekler için üretilen bu harika kalitede zıbınlar ile hem siz rahata kavuşacaksınız hem bebeğiniz rahatlayacak. Bebek teni, dünyanın en narin cildidir ve bunun için çok kaliteli ürünlerden faydalanmanız gerekir. Onlarca tasarım, çok çeşitli altyapısıyla şimdi sizlerle!
Bebek Zıbınlarında Kaliteyi Bulmak
Ebeveynler için bebeklerine satın alacağı ürünlerde en önemli faktör hiç kuşkusuz ürünün kalitesidir. Birçok ebeveyn kaliteli ürünü bulmakta zorluk çektiklerinden yakınırlar.Bebek cildine iyi bakmak ebeveynlerin kendilerini adadıkları en önemli görevlerdendir. Karadeniz Bazaar’da bebeğinizin narin cildine en uygun bebek zıbınlarını bulacağınızdan şüpheniz olmasın.
Bebek Zıbınlarında Birbirinden Hoş Tasarımlar
Bebeğiniz için özel olarak üretilmiş bebek zıbınlarında kaliteyi ön planda tuttuk. Kaliteyi ön planda tutarken tasarımlarımızdan da ödün vermedik. Bebeğinizin cildin en uygun malzemelerle ürettiğimiz zıbınlardaki tasarımları görünce siz de bayılacaksınız. Birbirinden çeşitli renk ve desenlerde olan ürünlerimiz tasarım kataloğuyla da sizi hoşnut edecek. Aradığınız ürün bebek zıbını ise size Karadeniz Bazaar’da keyifli alışverişler dileriz!
 
Güvenli ödeme
Güvenli Kargo
Değişim
Uygun Fiyatlar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.